ОББ и ДЗИ придобиха сградата, в която се помещава централата им

ОББ и ДЗИ придобиха сградата, в която се помещава централата им

ОББ и ДЗИ финализираха сделката за придобиването на офис сградата от комплекса на адрес бул. „Витоша“ 89б от досегашния ѝ собственик – НИКМИ. Новото име на сградата, в която още преди една година се преместиха централните управления на ОББ и ДЗИ, е ОББ Милениум център.

ОББ Милениум център е най-високата бизнес сграда в центъра на София и вторият по височина небостъргач в столицата изобщо. Нейните 24 етажа достигат височина 112 м, а общата ѝ площ е 29 797.15 хил. кв. м.

Намиращите се на партер офиси за клиенти на ОББ и ДЗИ се отличават с модерен и стилен дизайн и разполагат с 24-часова зона за самообслужване и безконтактен банкомат. Клонът на ОББ в ОББ Милениум център е един от трите офиса на банката в София, работещи и в събота.

В сградата има специално обособени социални пространства с кафе зони и зони за релакс, три ресторанта, включително един на последния 24-и етаж, както и зони за самообслужване с вендинг машини и други удобства. Инсталирана е интелигентна система за управление на микро климата с възможност за индивидуални настройки за всяко отделно обособено пространство.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп