Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Euromonеy обяви Societe Generale Експресбанк за №1 в България
Euromonеy обяви Societe Generale Експресбанк за №1 в България в годишната класация за 2012 г. за най-добри институции в областта на управлението на парични потоци (Euromoney’s Cash Management Non-Financial Survey 2013). Банката получава престижното отличие за втора поредна година.
Услугите, които Societe Generale Експресбанк предоставя на корпоративни клиенти в областта на управлението на парични потоци, бяха оценявани от представители на водещи международни и български компании в периода май-юни 2013 г.
“В продължение на две години Societe Generale Експресбанк получава престижното първо място, изкачвайки се от 3-та позиция през 2010 г., 2-ра през 2011 г. и лидерската позиция през 2012 г. Тази награда е резултат от непрестанните усилия на екипа на Банката да подобрява постоянно качеството на обслужване и да оказва необходимата подкрепа на всеки един корпоративен клиент”, коментира Мария Русева, заместник-главен изпълнителен директор на Societe Generale Експресбанк.
Ежегодната класация на водещото финансово издание Euromoney включва специалисти, заети в областта на управлението на паричните средства в целия свят. Наградите на Euromoney за най-добри институции в областта на управлението на парични потоци са сред водещите класации в тази област. Анкетираните лица посочват услугите на банките, които използват най-често и ги оценяват. На база получените резултати институциите биват класирани на глобално, регионално и национално ниво. Тази година проучването регистрира 18% ръст на анкетираните лица, а общия брой участници в проучването възлиза на 24 442.
Ключови думи
|
|
Защо „отворената“ икономика на иновациите в Европа е изложена на глобалните търговски промени
Бизнес |Собствениците на бензиностанции в Гърция се отказаха от стачка
Свят |Нагел: ЕЦБ ще се нуждае от априлско увеличение на лихвите, ако перспективите за инфлацията се влошат
Икономика |Мерц: Ветото на Орбан върху заема на ЕС за Украйна е грубо нарушение на лоялността
ЕС |Израел започва нова вълна от атаки срещу Иран
Свят |На днешната дата, 20 март. Честита пролет!
На днешната дата |Правилото 10-80-10 на Стив Джобс е още по-полезно в епохата на AI
Техники за успех |Времето: Посрещаме астрономическата пролет с облаци и валежи
България |Депутатите узакониха лобизма с понятието „представителство на интереси“
Политика |България е втора в ЕС по ръст на почасовите възнаграждения през четвъртото тримесечие на 2025 г.
ЕС |Европейските авиокомпании предупреждават: по-високите цени на горивата ще се платят от пътниците
Бизнес |Италиански град остави званието „почетен гражданин“ на фашисткия диктатор Мусолини
Свят |Цитат на деня
Цитат на деня |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.