Без Elevation тази година

Общество

Музикалният фестивал Elevation няма да се проведе през 2013 г. Организаторите съобщиха, че следващото издание на музикалното събитие ще бъде догодина.

„Емоциите и преживяването на миналогодишното издание бяха незабравими, както за всички меломани, така и за нас, организаторите на това мащабно събитие. С присъствието си на Elevation българската публика показа жаждата си за нови музикални вълнения и истинско фестивално преживяване. Избраните изпълнители накараха хиляди да пеят и танцуват и поемат на един дъх тридневното музикално приключение. С много труд и любов направихме реалност досегашните издания на Музикален Фестивал Elevation. Тази година ще бъде една кратка и зареждаща пауза за екипа, която ще бъде изпълнена с по-малки, но не по-малко вълнуващи концерти“, заяви Марк Елиът, изпълнителен директор на Elevation.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Председателят на ПГ на „Прогресивна България“: Гарантирам абсолютна безкомпромисност към олигархичния модел "Борисов – Пеевски"
Токио обяви изграждане на най-голямата в света плаваща вятърна електроцентрала с капацитет 1 гигават
Дубай премахна минималния праг за инвестиции в недвижими имоти срещу разрешително за пребиваване в ОАЕ
Рекорд: 26 български плажа и 6 пристанища със знак за качество "Син флаг" за новия сезон
Не можете да бъдете ефективни лидери, ако не сте любопитни
Reuters: САЩ ще закрият мисията за наблюдение на примирието в Газа
Спрете да гоните "вайръл" победи!
На днешната дата, 3 май. Рождениците днес