В Гърция – време за пазар!

Политика за бисквитки

Търговците в Гърция пуснаха привлекателни оферти с намаления, някои от които надхвърлят 50%, доста преди сезонът на намаленията, съобщават гръцките медии.

До сериозните отстъпки търговците са принудени да прибягнат, за да могат да спрат спада в продажбите, който в последно време е доста сериозен - в порядъка на 40%. Този спад се дължи най-вече на несигурната икономическа ситуация в страната, както и на вдигането на акцизите и ДДС, като част от анкризисните мерки на правителството.

Всяка година в южната ни съседка се обявява така наречената лятна разпродажба. Тя започва от 15 юли и продължава до 31 август. В предишни години намаленията се движеха между 25-50%, докато през тази се очаква отстъпките да започват от 40% и да достигат до 70%.

Най-търсените стоки по време на обичайното лятно намаление са дрехи, обувки, електроуреди и мебели.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

От бира до спортни екипи, това са компаниите, чиито акции ще скочат най-много заради Световното по футбол според Goldman
Стражите на Ислямската революция заплашиха с убийство израелския премиер Бенямин Нетаняху
Най-подценяваната човешка способност
На днешната дата, 16 март. Рождениците днес
Гюров за Съвета за мир: В понеделник внасяме жалба в Конституционния съд
Цитат на деня
Защо любимите ви знаменитости продават гласовете си на тази компания за изкуствен интелект?
Зеленски: Украйна иска пари и технологии в замяна на помощ в борбата с дроновете в Близкия изток