Глоби за евродепутати ако отсъстват от реч на Барозу

Глоби за евродепутати ако отсъстват от реч на Барозу

Ръководството на Европейския парламента предупреди, че ще има глоби за онези евродепутати, които не присъстват на встъпителната реч на председателя на Европейската комисия Жозе Мануел Барозу по време на предстоящата пленарна сесия днес, съобщи РИА Новости.

Барозу ще направи обзор на ситуацията в ЕС и ще посочи политическите предизвикателства, които чакат общността през следващата една година.

По време на изказването му присъствията в залата ще бъдат проверени 3 пъти чрез електронна регистрация, заявиха от ръководството на ЕП. След речта на Барозу ще бъдат организирани парламентарни дебати.

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Полша свали руски дронове, нарушили въздушното ѝ пространство
Световните петролни компании съкращават работни места поради ниските цени на "черното злато"
Имение с отстъпка: Свалят 25 млн. долара от цената на бившия дом на Рики Мартин
Най-старият хотел в света: 1300 години история и гостоприемство
Данъчен проблем: Шефът на Ferrari ще полага една година общественополезен труд
Добрите екипи са по-важни от добрите идеи
Времето: Септемврийско слънце с летни температури
Митниците продават на търг 87 килограма златни и сребърни бижута, кюлчета и монети, задържани на ГКПП "Капитан Андреево"