Излезе първият тийзър към шести сезон на „Игра на тронове“


Не е ясно дали Джон Сноу е мъртъв, но неговото присъствие със сигурност още тегне над Уестерос, пише Hollywood Reporter.

Това става ясно от тийзъра на новия трейлър на 6-ти сезон на „Игра на тронове“, разпространен от HBO.

Докато първият плакат на новия сезон включва храбрия герой на Кит Харингтън, облян в кръв и сенки, в трейлъра той стой гордо изправен, докато триокият гарван изрича своите смразяващи и мистериозни слова:

„Ние гледаме, ние слушаме и помним“, казва птицата, а зрителите виждат изплашеното лице на Джон.

„Миналото вече е написано“, продължава гарванът. „Мастилото е сухо.“

След това тийзърът ни връща към някои от най-запомнящите се трагедии от досегашните сезони на сериала – от обезглавяването на Едард Старк, до осакатяването на Джейми Ланистър.

Най-накрая едно лице, което феновете не са виждали през целия 5-ти сезон, превзема кадъра – това на Бран Старк, който демонстрира магическата си сила.

„Те нямат представа какво предстои“, прошепва той.

Това е подходяща финална реплика, като се има предвид, че 6-ти сезон на „Игра на тронове“ маркира първия път, в който сериалът на HBO ще разкаже историите на Уестерос, които Джордж Р. Р. Мартин тепърва ще пише.

Фентъзи епосът се завръща през април. Не го пропускайте! 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Археолози: Древен „воден култ“ е изградил монументи, по-стари от Стоунхендж
Древна египетска лодка беше определена като „един от най-важните реставрационни проекти на XXI век“
Ръководителят на въоръжените сили на Швейцария: Не можем да се защитим от пълномащабна атака
Китай наложи санкции на американски отбранителни компании заради оръжейна сделка с Тайван
Европа е на кръстопът между AI амбициите и целите за климата
Зеленски изрази готовност да организира референдум за мирния план на Тръмп за Украйна
Тръмп разтърси световната търговия тази година. Известна несигурност се запазва и за 2026 г.
МВР: Не се доверявайте на предложения за „изгодна” обмяна на левове в евро