Харисън Форд ще се снима в "Блейд Рънър"-2

Политика за бисквитки

Харисън Форд ще се снима в продължение на филма „Блейд Рънър” (1982 г.). Преговорите с режисьора Дени Вилньов са пред приключване, съобщи компанията „Алкон Ентертейнмънт”, която ще снима филма. Списание „Варайъти” добавя, че снимките ще започнат догодина.

Новата лента ще покаже героите няколко десетилетия по-късно след събитията от първия филм.

Режисьорът на „Блейд Рънър” Ридли Скот отказа да снима продължението, но ще е продуцент на проекта.

В оригиналния научно-фантастичен филм „Блейд Рънър” от 1982-ра е с участието на Харисън Форд, Рутгер Хауър, Шон Янг и Дарил Хана. В него човечеството е разделено на хора и киборги, създадени с генно инженерство, за да служат като роби. Героят на Харисън Форд гони избягал робот, който е опасен за хората.

Филмът бе номиниран за „Оскар”, „Златен глобус”  и БАФТА но само в техническите категории. Научните среди обаче смятат филма за една от най-добрите филмови фантастики в историята.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Как да се измъкнем от кариерна безизходица?
Дългогодишният кадър на ГЕРБ Делян Добрев обяви, че напуска парламента
На днешната дата, 20 юни. Имен ден празнуват Бисер, Бисера, Наум
Шефът на бюджетната комисия в НС: Доходи няма да бъдат замразявани, те ще растат, но не на база кредити
Ритейлът се превръща в технологичен бизнес
Вицепремиерът Атанас Пеканов: С четвъртото плащане по ПВУ България ще получи 68% от средствата
Софийският университет е сред първите 50% от най-добрите университети в световна класация