Лейбъристката партия във Великобритания подкрепя провеждането на референдум за членството в ЕС
Лейбъристката опозиция във Великобритания ще подкрепи предложението на премиера Дейвид Камерън за референдум за членството в Евросъюза и ще призове да се гласува за оставането на страната, пише "Сънди Таймс", цитиран от БГНЕС и actualno.com.
Британският народ иска да каже мнението си за присъединяването на Великобритания към Европейския съюз. Лейбъристката партия ще подкрепи организирането на референдум, заявиха фактическият ръководител на партията Хариет Харман и нейният говорител за външните работи Хилари Бен.
Лейбъристката партия не иска Великобритания да излезе от Евросъюза. Ние ще водим кампания за оставането й, подчертаха те.
Премиерът Дейвид Камерън заяви, че подкрепя оставането на Великобритания в Евросъюза при условие, че успее да предоговори определени условия и реформи, сред които ограничаването на достъпа до британската социална система на имигранти от други страни членки.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Премиерът на Малайзия: Завод за магнити ще стимулира сектора на редкоземните елементи
Бизнес |Шефът на ExxonMobil: Законът на ЕС за устойчивост може да сложи край на дейността ни в Европа
Енергетика |Белгия инвестира спешно 50 млн. евро в средства за противодействие на дронове
Свят |Европейските пазари започват ноември с ръст*
Финанси |Ръководителят на Standard Chartered очаква блокчейн технологията един ден да захранва почти всички глобални трансакции
Финанси |Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Техники за успех |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 3 до 9 ноември
Хороскоп |България е единствената страна в ЕС, която събира за рециклиране толкова устройства, колкото продава на пазара
Технологии |Тръмп: Не вярвам да влезем във война с Венецуела, но дните на Мадуро като президент са преброени
Свят |САЩ искат повече държави да използват долара. Кои са кандидатите?
Финанси |От утре пускат поетапно парното в София
Общество |Интернет бе създаден тази седмица през 1969 г. - и веднага се срина
Технологии |На днешната дата, 3 ноември. Ден на българския художник
На днешната дата |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.