Бившата кралска снаха Сара Фергюсън продавала влияние

Бившата кралска снаха Сара Фергюсън продавала влияние

Бившата съпруга на принц Андрю - Сара Фъргюсън, е заснета да получава голяма сума пари от журналист под прикритие, представящ се за бизнесмен. Тя поема ангажимент да го представи на бившия си мъж – сега специален представител на Великобритания за международната търговия и инвестициите, съобщи "Франс прес".

Неделното издание “Нюз ъф дъ Уърлд“ е качило на своя интернет сайт запис, който показва как Сара Фъргюсън “продава“ достъпа си до принц Андрю за 500 000 британски лири (575 000 евро) на журналист от седмичника, представил се за богат бизнесмен чужденец. “Нюз ъф дъ Уърлд“ твърди, че на срещата, състояла се във вторник, Сара Фъргюсън е получила аванс в брой от 40 000 лири, след което е заявила: Мога да отворя всички врати, които пожелаете. 500 000 лири, когато можете, за мен, уточнила херцогинята на Йорк според записа. Тя поискала сумата да се преведе на британската й банкова сметка и настояла за процент от сделките, които ще последват благодарение на нейната намеса.

Таблоидът уточнява, че принц Андрю не е в течение на сделката. Говорител на Бъкингамския дворец е отказал днес всякакъв коментар.

Андрю, вторият сън и британската кралица, и Сара са сочени като пример за двойка, която се развела цивилизовано и поддържа приятелски отношения и след раздялата.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп подписа указ за преименуване на Министерството на отбраната в Министерство на войната
Зеленски: Ако Путин искаше край на войната, нямаше да подстрекава съседите ни да ни налагат енергийна блокада
На днешната дата, 6 септември. 140 години от Съединението на България
Шефът на BMW: Забраната на двигателите с вътрешно горене в ЕС е голяма грешка
Mastercard подкрепя Иван Иванов – новата българска тенис звезда, шампион при юношите на „Уимбълдън“ за 2025 г.
Боксовият ветеран Майк Тайсън ще се бие с 48-годишният Флойд Мейуедър през 2026 г.
Управителят на Датската централна банка призовава сънародниците си да обмислят въвеждане на еврото
„Европа срещу Китай“: Автомобилното изложение в Мюнхен e следващото бойно поле в борбата за пазарен дял