Симона Евгениева е Мис България 2014

Симона Евгениева е Мис България 2014

20-годишната Симона Евгениева от Монтана е новата Мис България. Тя бе избрана на церемония в София, на юбилейното 25-то издание на конкурса. Красавицата се пребори за престижната титла в конкуренция на 15 други момичета от цялата страна.

Името на Евгениева доби популярност миналата година, когато събра най-много гласове в интернет класацията на конкурса „Miss Tourism International" в Куала Лумпур, припомня Стандарт.

Новата Миска е студентка ІI курс по агробизнес и развитие на регионите и е лице на модна агенция X Model Group от три години.

Короната ѝ бе връчена от миналогодишната победителка Нанси Карабойчева. Нейни подгласнички бяха 19-годишната Дани Димитрова от София и 22-годишната Мария Цветанова от Костинброд.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Нов транспортен коридор през Гърция, България и Румъния ще свръзва Егейско и Черно море
Приватизация на войната: Глобалният бизнес с наемници процъфтява
Русия удари с дронове детска градина в Харков
„Кръстниците на AI“ и публични личности настояват за спиране на развитието на изкуствения суперинтелект
Coca-Cola HBC купува 75% дял в африканския си конкурент
„ДПС-Ново начало” ще продължи да подкрепя кабинета, но няма да участва в него (Обновена)
Понижения на фондовите борси в Европа на фона на разочароващи корпоративни отчети*
Бизнес перспективи: Сърф туризмът и влиянието му върху местните общности