Шварценегер призна, че има незаконно дете

Шварценегер призна, че има незаконно дете

Бившият губернатор на Калифорния и филмовата звезда Арнолд Шварценегер разкри, че съпругата му Мария е решила да се разведат след като той ѝ признал, че има дете от жена, работила дълги години за семейството, предаде „Франс прес”.

„След като напуснах губернаторския пост, признах на съпругата си за събитията, които се случиха преди повече от 10 години. Разбирам и заслужавам гнева и разочарованието на семейството и приятелите ни. Нямам извинение и поемам пълната отговорност за болката, която причиних! Извинявам се на Мария, на децата ни и на семейството си. Наистина съжалявам!”, посочва 63-годишният Шварценегер в изявление, публикувано от вестник „Лос Анжелис таймс”.

Името на жената, която е майка на незаконното дете на Шварценегер, засега е неизвестно. Тя е напуснала работата си през януари тази година, след като е работила за Шварценегер и съпругата му в продължение на 20 години.

По-рано този месец бе обявено, че Арнолд Шварценегер и съпругата му се развеждат след 25 години брак. Двамата имат четири деца на възраст между 14 и 21 години.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Археолози: Древен „воден култ“ е изградил монументи, по-стари от Стоунхендж
Древна египетска лодка беше определена като „един от най-важните реставрационни проекти на XXI век“
Ръководителят на въоръжените сили на Швейцария: Не можем да се защитим от пълномащабна атака
Европа е на кръстопът между AI амбициите и целите за климата
Китай наложи санкции на американски отбранителни компании заради оръжейна сделка с Тайван
Тръмп разтърси световната търговия тази година. Известна несигурност се запазва и за 2026 г.
МВР: Не се доверявайте на предложения за „изгодна” обмяна на левове в евро
Зеленски изрази готовност да организира референдум за мирния план на Тръмп за Украйна