„Империята отвръща на удара” - най-доброто продължение на филм
Втората част на „Междузвездни войни” – „Империята отвръща на удара” е най-успешното продължение на филм в историята на киното. Това сочат резултатите от проучване на британската верига видеотеки Lovefilm.
Лентата от 1980 г. е смятана за по-интересна и търсена от първия и третия филм в трилогията „Междузвездни войни”.
На второ и трето място в класацията на най-добрите продължения се нареждат „Терминатор” 2 (1991 г.) и „Кръстникът” II (1974 г.). По-нататък в първата десятка са „Черният рицар” (2008), който е продължение на „Батман”, „Пришълците” (1986), „Ултиматумът на Борн” (2004), „Властелинът на пръстените”:”Двете кули” (2002), „Играта на играчките” 2 (1999), „Запознай ме с вашите” (2004) и „Шрек” 2.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Проучване на Делойт: Поколението Z и милениалите преосмислят кариерния успех
Икономика |В Кипър вече ще гласуват и с електронни документи за самоличност
Свят |NASA успешно тества нов плазмен двигател за бъдещитe мисии до Марс
Свят |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Еколози: Бразилия е близо до „нулево обезлесяване“ в Атлантическата гора
Любопитно |Денят, в който Рим се опита да забрани инфлацията
Икономика |Премиерът: Тепърва започва същинската работа за набелязване на конкретни мерки с цените
България |Новата динамика на пазара на труда: къде всъщност се разминават очакванията
Икономика |Glovo е ключов фактор за навлизането на електронната търговия в местната икономика
Компании | Advertorial |На днешната дата, 14 май. Рождениците днес
На днешната дата |Приеха на първо четене промените в Закона за защита на потребителите
България |Тайната на изключителната креативност
Техники за успех |Времето: Нови валежи в следобедните часове
България |ADVERTORIAL
Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Fibank осъществи най-значимото международно пласиране на българска банка с две емисии облигации на обща стойност от 310 млн. евро
Коментари
Няма въведени кометари.