Григор Димитров стана посланик на новия бранд на Пощенска банка – „ПБ Лични финанси“

ПР и събития

Григор Димитров е посланик на новия бранд „ПБ Лични финанси“ на Пощенска банка (PB Personal finance by Postbank), който от месец юни официално е част от водещата банкова институция. Световноизвестният тенисист е звездата в първата комуникационна кампания на бранда, която носи силното послание „Финанси за шампиони“. Това партньорство е логичен ход, защото мисията на Пощенска банка е да бъде иновативна банка за динамичните хора, които търсят модерни концепции, дигитални и финансови продукти, като им предоставя отлично клиентско изживяване. Клиентите разполагат с лесен достъп до персонализирани банкови решения с висока добавена стойност, а най-новата иновативна концепция „One Stop Shop for your Beyond Banking ideas“ предоставя на потребителите финансиране на следващо ниво.

„За посланик на новия бранд „ПБ Лични финанси“ избрахме един от най-успешните тенисисти в световната ранглиста Григор Димитров, защото в негово лице припознаваме качества, които описват и самите нас – професионално отношение и постоянство на усилията, устойчивост на представянето през годините, но в същото време е млад и динамичен, изключително гъвкав и различен от всички останали със своята игра.", обясняват от Пошенска банка. "Той е винаги устремен към победа, усмихнат и позитивен, и в голяма част от тези определения откриваме изключително сходство с нашите виждания за правене на успешен бизнес. Водеща цел за нас като финансова институция е да сме максимално полезни за своите клиенти, а безупречното потребителско изживяване винаги е наш основен приоритет.", коментират от Пощенска банка. Ключовото послание на кампанията „Финанси за шампиони“ прави паралел между постиженията на Григор Димитров като шампион в света на тениса и постиженията на финансовата институция в света на банкирането. 

Новият бранд „ПБ Лични финанси“ е не само част от стратегическото развитие на Пощенска банка като системна за пазара банка, предлагаща иновации и персонализирани финансови решения за удобство на своите клиенти, но и от ключово значение за групата Юробанк, разширяваща дейността си на значими регионални пазари. Само няколко месеца след приключване на сделката по придобиването на дейността на „БНП Париба Лични финанси“, ребрандиран като „ПБ Лични финанси“, Пощенска банка отчита високи резултати и затвърждава водещата си позиция на пазара на потребителско кредитиране с предлагането на финансови продукти на над 1,2 милиона клиенти и предоставянето на 6,9 милиарда лева кредити за домакинствата.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Брюксел разследва внос от Балканите за предполагаемо заобикаляне на митата върху китайски стоки
ЕЦБ прогнозира ускоряване на растежа на възнагражденията в еврозоната до 2027 г.
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Испания изпраща войски в анклава Сеута, след като хиляди мигранти го щурмуваха от Мароко
На днешната дата, 31 юли. Богородични Заговезни
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Времето: Слънчево и горещо
Защо страхотните продукти все още се провалят?
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения