Една от най-трогателните реклами на мобилни оператори


Продължаваме тематиката с най-добрите реклами на телекомуникационни компании, започната вчера. Днес ще ви представим трогателен телевизионен спот, заснет и излъчван в съседна Сърбия.

Видеото печели висока оценка сред потребителите от цял свят, които продължават да го гледат и харесват в мрежата повече от 3 години след първоначалното му излъчване в сръбския ефир. То рекламирa Телеком Сърбия. Поводът е 10-годишнината на компанията.

Тази реклама потвърждава неоспоримите качества на сръбския криейтив и способността му да създава и заснема сюжети, които вълнуват, разсмиват и трогват не само балканските народи, но и зрителите по цял свят. Видеото следва тук, със субтитри на английски език.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Илюзията за евтиното: Как алгоритмите на Shein и Temu изкривяват пазара
364 са заболелите от морбили у нас. От тях 300 са деца
Средно с 30% годишно се увеличава реализираната българска селскостопанска продукция в Kaufland
Времето: Жълт код за интензивни валежи е обявен в 16 области
Компаниите от Schwarz Group ускоряват развитието на дигиталния суверенитет с миграцията на 595 000 работни пространства към Workspace by STACKIT
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Парламентът прие мерките срещу необоснованото покачване на цените
САЩ и Иран отново си разменят удари в Близкия изток, петролът поскъпва