Тежка катастрофа с жертва и ранени в столицата
Общество
Обновена 10:47ч., 19.11.2015
Възрастна жена е починала, а няколко души са ранени при тежка катастрофа, с участието на три автомобила, на кръстовището между бул."Габрово" и ул."Йозеф Щросмайер" в столицата. Инцидентът е станал около 9:15 ч. тази сутрин.
Жертвата е пътувала в един от автомобилите участници в катастрофата, возила се е на предната седалка до шофьорското място, съобщи репортер на „Фокус”
На място има полиция, екипи на “Пожарна безопасност и защита на населението” и Спешна медицинска помощ. Има ранени. Движението се регулира от "Пътна полиция".
Все още не е ясна причината за катастрофата.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Преживяване, което клиентите ще запомнят
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 29 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Статуята на Банкси в центъра на Лондон може да остане за постоянно
Любопитно |Изкуственият интелект е напът да унищожи кол центровете
Икономика |Преживяване, което клиентите ще запомнят
Маркетинг |Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Любопитно |На днешната дата, 29 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Изкуственият интелект е напът да унищожи кол центровете
Икономика |Цитат на деня
Цитат на деня |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
България |Цитат на деня
Цитат на деня |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
БългарияФилмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
БългарияГлад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
ИкономикаБългарските газови резерви: Между мита и реалността
ЕнергетикаПод 9% от българските компании използват AI
КомпанииТася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
Общество9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
ТехнологииADVERTORIAL
Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Коментари
Няма въведени кометари.