Ensemble: A Circle of Creators

Ensemble: A Circle of Creators

Има събития, които не просто събират хора – те създават общност.

Такова е „Ensemble: A Circle of Creators“, което ще се състои на 22 и 23 ноември в Junó Hotel Sofia.

Форматът е концепция на Никол Андонова – Nikyoto, създавайки пространство, в което изкуството не просто се представя, а се споделя. Това не е базар, а събиране на визионери – творци, колекционери и почитатели на смисленото, които вярват в стойността на ръчното, личното и неподправеното.

Специален гост е галерия Vivacom Art Hall Oborishte 5, която ще представи свои автори с оригинални и колекционерски издания, както и някои непоказвани до момента творби на Христо Явашев – Christo.

Сред участниците в „Ensemble“ са утвърдени имена като Elina Kechicheva, Teodora Nikolova, Kaloyan Bushev, Jenny Ivanova, Studio Moskoff, Haute Charpenterie, Vadudolenska Art и още редица творци, които вдъхновяват с авторските си колекционерски издания.

Гостите ще могат да се насладят и на бутикови брандове, бижута, вино, матча, коктейли и DJ сетове, които ще превърнат дните в истински празник на сетивата.

„Ensemble“ е символ на цялостта и взаимната подкрепа – кръг, в който индивидуалните вдъхновения се сливат в общо движение.

Входът е свободен. Оставете сетивата да ви водят. Не пропускайте.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Съд в САЩ разпореди на Министерството на правосъдието да разсекрети материали по „делото Епстийн“
Премиерът: Евромонетите ще носят български национални символи и ще платежно средство в цяла Европа
Скромните лидери са най-ефективни
Шефът на ЕК Фон дер Лайен и канцлера Мерц не успяха да осигурят съгласие на Белгия за руските активи
Почина Франк Гери – една от суперзвездите на световната архитектура
На днешната дата, 7 декември. Рождениците днес
The Wall Street Journal: Белият дом е обезпокоен от сделката за придобиване от Netflix на Warner Bros.
Балансираното бяло е обявено за Цвят на 2026 година от института Pantone