Хеликоптер се вряза в кран в центъра на Лондон

Политика за бисквитки

Хеликоптер се вряза в строителен кран в центъра на Лондон, падна на земята и се запали, предаде „Скай нюз”. Инцидентът е станал рано сутринта в района Уоксхол. При инцидента са загинали двама души.

Машината е закачила крана, разположен на високо здание, по време на рутинен полет, предаде Би Би Си. Очевидци съобщиха, че при сблъсъка кранът се е счупил и в момента виси от сградата.

Падайки, вертолетът е повредил и два автомобила. На местопроизшествието веднага са пристигнали над 20 пожарни автомобила, полиция и линейки. Районът е обвит в дим, около мястото има много отломки, съобщават местните медии.

Движението в района е спряно заради инцидента. Временно е преустановено и движението на влаковете, тъй като аварията е станала близо до железопътна линия.

Все още не е ясно каква е причината за катастрофата. Според думите на очевидци по време на аварията в Лондон е имало гъста мъгла.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
Възход и спад в луксозните стоки: чанти и обувки губят популярност за сметка на бижутата
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
На днешната дата, 28 юли. Рождениците днес
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum