ABC News показа снимка на документа на атентатора

ABC News показа снимка на документа на атентатора

Американската новинарска мрежа ABC News показа на сайта си снимка на фалшивата шофьорска снимка на предполагаемия атентатор-камикадзе от летище „Сарафово”.

В показания от медията документ се вижда, че мъжът е регистриран като водач на МПС в американския щат Мичиган. Използван е фалшив адрес от Луизиана, сочи ABC. Адресът всъщност отговаря на място от Бейтън Роуг, Лос Анджелис. Проверка показва, че там има казино на име Belle of Baton Rouge.

В документа е записано, че мъжът, заснет от българските охранителни камери на летището в Бургас непосредствено преди взрива, се е представял с имената Жак Фелипе Мартин.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

8-и банково-финансов форум: Лични финанси - инвестиции, доходност и има ли „живот извън банките“?
20 признака, че не сте случили на шеф – Част 2
Италия разкри програмирано остаряване на смартфоните. Наказа с глоби за милиони два гиганта
5 алтернативи на триенето на приятел във Facebook
На днешната дата, 24 октомври. Рождениците днес
8-и банково-финансов форум: Какви са рисковете от влизането в еврозоната и подготвени ли сме за тях?
Немски съд не разреши да се разкрие колко струва пикник на Меркел и Буш
Как Европа може да използва замразените руски активи, за да помогне на Украйна?