„Дисни” отложи излизането на осмия епизод на „Междузвездни войни“
Екран
Обновена 12:22ч., 23.01.2016
Американската компания „Уолт Дисни” е отложила датата на излизане на новия, осми епизод на култовата сага „Междузвездни войни“ със седем месеца. Сега излизането на филма е насрочено за декември 2017 г., съобщава Газета.ру.
„Дебютът на филма „Междузвездни войни. Епизод VIII”, релийзът на който първоначално беше насрочен за 26 май 2017 г., сега ще се състои на 15 декември 2017 г.“, се посочва в съобщение на „Дисни”.
Отбелязва се, че решението за отлагането на датата на излизане на новия епизод е свързано с успеха на седмия епизод на сагата, излязъл на екран през декември 2015 г.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
200-годишен съвет за това как да привлечете скептиците на своя страна
Техники за успех |Защо микронишите превъзхождат широките пазари?
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 18 април. Рождениците днес
На днешната дата |Автоматичното отчитане на аптеките елиминира изцяло грешките при отпускане на лекарства
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Защо микронишите превъзхождат широките пазари?
Маркетинг |9-те най-приятни звука за човешкото ухо
Маркетинг |На фокус следващите седем дни: Уорш, преговори за мир и влошаване на икономическата среда
Икономика |200-годишен съвет за това как да привлечете скептиците на своя страна
Техники за успех |На днешната дата, 18 април. Рождениците днес
На днешната дата |НОИ стартира разработването и внедряването на интегрирана система за електронен обмен на документи
Бизнес |Кевин Спейси получава почетно рицарско звание
Маркетинг |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.