Фотогалерия: В новия офис на Beats Electronics

Фотогалерия: В новия офис на Beats Electronics

Производителят на луксозни музикални слушалки Beats Electronics, създаден от рап звездата Доктор Дре и продуцента Джими Йовин, отново събира внимание – този път с нов, модерен офис.

Компанията често присъства в хрониките на бизнес изданията от САЩ от началото на 2014 г. – първо, защото пусна услуга за музикален стрийминг, а след това – понеже Apple я купи за 3 млрд. долара.

Сега Beats се настанява в нов офис в Кълвър Сити в западната част на Лос Анджелис, съобщава дизайнерският сайт Dezeen. Офисът е дело на архитектурната фирма Bestor Architecture от града, Площта му е 10 000 кв. м. и побира до 650 служители. Проектиран е като кампус от три сгради с различни функции – за логистика, производство и изследвания и развитие на продуктите на Beats.

Основният използван материал в интериора е дърво. Етажите са два. Разчупени стени, високи тавани и прозорци с големи мащаби допускат солидно количество дневна светлина в работното постранство. Голямо дървено стълбище води до конферентни зали, фактически разположени над кафе-ресторант за служителите. Според дизайнера на проекта Даниел Робин дървото създава „усещане за топлина“, а различните използвани цветове и съчетанието на избраните форми асоциират с различната природа на произведеното от компанията - от софтуер до хардуер и уникалната й история

Ето как изглежда мястото. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Приходите от мита в САЩ достигнаха нов рекорд за една фискална година
Реакции от Европа след обявените американски мита от 30%
Фицо: Словакия е готова да подкрепи новия кръг от санкции срещу Москва, ако няма да пострада от спирането на руския газ
Как да подлъжете нервната си система да се успокои, когато сте стресирани на работа?
Брюксел планира нов данък за големите компании, за да увеличи бюджета на ЕС
На днешната дата, 13 юли. Рождениците днес
Как да превърнем големите бизнес моменти в траен импулс на марката?
Рейтингова агенция Scope очаква ръст на германският дълг до 74% от БВП до 2030 г.