Появи се постер на „Тъмната кула” по Стивън Кинг

Политика за бисквитки

Появи се постер на дългоочаквания филм "Тъмната кула" по поредицата романи на Стивън Кинг. Режисьор на лентата е датчанина Николай Арсел, а в главните роли ще видим Матю Маконъхи и Идрис Елба.

Маконъхи е в ролята на злодея - човекът в черно Уолтър Падики, а Елба играе Роланд Дисчейн - последният стрелец. Историята се развива в постапокалиптичен свят, в който главният герой броди, търсейки заветната тъмна кула - център и опора на пространство-времето и същевременно преследва човека в черно. 

Части от "Тъмната кула" Кинг започва да пише още като ученик, публикувайки първата част в няколко разказа. В момента има осем романа в поредицата, като първият, излязъл още през 1982 г. е "Стрелецът".

Премиерата на филма трябваше да видим още в началото на годината, но тя бе отложена за лятото. Очаква се да излезе на голям екран в края на юли тази година.

 

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Председателят на ПГ на „Прогресивна България“: Гарантирам абсолютна безкомпромисност към олигархичния модел "Борисов – Пеевски"
Токио обяви изграждане на най-голямата в света плаваща вятърна електроцентрала с капацитет 1 гигават
Дубай премахна минималния праг за инвестиции в недвижими имоти срещу разрешително за пребиваване в ОАЕ
Не можете да бъдете ефективни лидери, ако не сте любопитни
Рекорд: 26 български плажа и 6 пристанища със знак за качество "Син флаг" за новия сезон
Reuters: САЩ ще закрият мисията за наблюдение на примирието в Газа
Спрете да гоните "вайръл" победи!
На днешната дата, 3 май. Рождениците днес