Алекс Фъргюсън
Маркетинг
Защо бизнесът, ориентиран към клиента, печели: Уроци от сър Алекс Фъргюсън и Amazon
Преди всичко всеки бизнес трябва да се съсредоточи върху предоставянето на най-добрите продукти и услуги, които може. Можете да овладеете своя занаят и последователно да предоставяте технически издържани резултати за вашите клиенти, движейки ключови бизне
МаркетингСпорт
Сър Алекс Фъргюсън се завърна на "Олд Трафорд"
Легендарният треньор на английския футболен клуб "Манчестър Юнайтед" сър Алекс Фъргюсън се завърна с вълнуваща визита в стадион "Олд Трафорд" за мача от 6-тия кръг на Висшата лига на Англия. След няколко месеца прекъсване заради болест, сър Алекс&nbs...
СпортЛица
Сър Алекс Фъргюсън с трогателно видео обръщение до феновете
Легендарният треньор на английския футболен клуб "Манчестър Юнайтед" сър Алекс Фъргюсън благодари на феновете за голямата подкрепа и на лекарите, които са му помогнали и са спасили живота му в ново, трогателно видео обръщение, публикувано в профила в Twit...
ЛицаСпорт
Алекс Фъргюсън става преподавател в Харвард
Един от най-успешните футболни треньори в Англия – сър Алекс Фъргюсън става преподавател в Харвард, съобщи The Telegraph. 72-годишният Фъргюсън ще се включи в новата програма на престижния университет – „Бизнесът в развлеченията, медиите и спорта”. ...
СпортУправление
Лидерските уроци на сър Алекс Фъргюсън
Той не е обикновен човек и обикновен футболен мениджър. Направи сам това, което цяла дузина негови колеги не успяха да направят. Създаде отбор, който стана световна марка за професионализъм и високо качество. Някои го наричат най-великия треньор в история...
УправлениеСпорт
Сър Алекс Фъргюсън: Да оставя Бербатов на скамейката бе най-трудното ми решение вчера
Мениджърът на „Манчестър Юнайтед” сър Алекс Фъргюсън заяви, че решението да остави голмайстора Димитър Бербатов на пейката по време на вчерашния мач с „Барселона” е било най-трудният избор, който е трябвало да направи за двубоя. Фъргюсън отрече обиденият ...
Спорт|
|
Праисторически отпечатъци в Кения разкриват нови тайни за изчезнал човешки родственик
Любопитно |Главният прокурор на Палермо: Сицилианската мафия проявява интерес към покупките на дронове
Свят |На кино в Китай: Секс, кръв и комунистически идеали
Свят |На Световното по футбол: Президентът Милей обвинява Бразилия, Мексико и демократите в САЩ в кампания срещу Аржентина
Свят |Срив в IT системата на American Airlines блокира над 1000 полета
Компании |Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Любопитно |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Общество | Advertorial |Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
Компании | Advertorial |САЩ и Иран си размениха удари, петролът отново поскъпна
Свят |Времето: Слънчево и горещо
България |30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
България |Преживяване, което клиентите ще запомнят
Маркетинг |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
БългарияГлад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
ИкономикаБългарските газови резерви: Между мита и реалността
ЕнергетикаПод 9% от българските компании използват AI
КомпанииТася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
Общество9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
ТехнологииЕлементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
МаркетингФилмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
БългарияADVERTORIAL
Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София











