Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|Политика за бисквитки
|APRA поема обслужването на Bridgestone
Най-големият производител на гуми и други каучукови изделия в света Bridgestone и APRA Porter Novelli Balkans Communication Group започват съвместна работа през 2017 г. Агенцията ще работи по проекти в сферата на връзките с медиите и организирането на събития основно в България и на проектна база в други страни в региона.
Bridgestone ЕМЕА, със седалище в Брюксел, Белгия е ключово регионално подразделение на базираната в Токио Bridgestone Corporation. Bridgestone EMEA работи в над 60 държави и има над 18 200 служители. В региона разполага с 14 фабрики за гуми и каучукови изделия, голям научно-изследователски и развоен център и тестова писта. Гумите от висок клас на Bridgestone ЕМЕА се предлагат както в Европа, Близкия изток и Африка, така и на глобално ниво.
APRA Porter Novelli е основана през 1994 г. През 2012 г. агенцията открива първите си офиси зад граница, а през 2015 г. обединява всичките си филиали в APRA Porter Novelli Balkans Communication Group, която включва България, Сърбия, Македония, Албания, Косово, Босна и Херцеговина, Черна гора.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Лукашенко е готов за среща с Тръмп, но само при „голямо споразумение“
Свят |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Недостигът на чипове заради ИИ удря евтините смартфони и задълбочава дигиталното разделение
Икономика |Нов компютърен чип може най-сетне да издържи на адските условия на Венера
Любопитно |Учени съживиха животно, прекарало 24 000 години в замразено състояние
Наука и Здраве |България избира 240 депутати за 52-рото Народно събрание
Политика |Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Времето в неделя: Слънчево сутринта, валежи следобед
Общество |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Защо преследването на перфекционизъм на работното място често има обратен ефект
Мениджмънт |Рекордни цени на говеждото в САЩ заради намаляващите стада
Икономика |ЦИК: Изборният ден започна нормално
Политика |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.