Свежи мисли за добро утро и още по-добър ден
„Рано лягай, рано ставай — ето какво прави човека здрав, богат и умен.”
Бенджамин Франклин
***
„Всяко утро е времето, в което започваме живота си отново.”
Паулу Коелю
***
„Дните са като приятелите – старите си отиват, новите се появяват.”
Далай Лама
***
„Комарът, който рано сутрин се впива във вас, докато още лежите, може да послужи като мълния, която да озари в главата ви неизследвани хоризонти.”
Салвадор Дали
***
„Усмихнете се на себе си в огледалото. Правете го всяка сутрин и ще видите какви огромни промени ще настъпят в живота ви”.
Йоко Оно
***
„Няма такава нощ или проблем, които да не могат да бъдат победени от изгрева и надеждата.”
Бърнард Уилямс
***
„Мислите са като цветята: набереш ли ги рано сутрин, трябва да останат свежи по-дълго”.
Андре Жид
***
„Утрото е по-мъдро от вечерта! Може да звучи глупаво и изтъркато, но е абсолютно вярно.”
Ерих Мария Ремарк
***
„Съдете за здравето си по това, как се радвате на утрото и на пролетта.”
Хенри Дейвид Торо
***
„Има дни, в които мога да си говоря с когото си искам, и за каквото си искам. Просто, защото утрото е било прекрасно.”
Питър Джаксън
***
„Слънчевото утро е времето на тихата радост. Часове, които не са за бързане, не са за суета. Утрото е време за незабързани, дълбоки, златни мисли.”
Джон Стайнбек
***
"Когато отворите очи сутрин, първо помислете каква велика привилегия е това да бъдеш жив, да дишаш, да мислиш, да се наслаждаваш, да обичаш.”
Марк Аврелий
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Цитат на деня
Цитат на деня |Започва „Кръговрат“ - първият фестивал за устойчиво кино в България
Любопитно |Пентагонът отменя разполагането на 4000 войници в Полша, Варшава уверява, че сигурността не е застрашена
Свят |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.