Ауди връхлетя върху линейка, четирима са с опасност за живота
Тежка катастрофа между линейка и лек автомобил стана тази нощ в столицата. Към 4:10 ч. кола на „Бърза помощ”с включени светлинен и звуков сигнал е била блъсната от лек автомобил „Ауди”, управляван от 20-годишна жена.
Ударът станал на червен светофар на бул.”Константин Величков” в посока Институт „Пирогов”. От сблъсъка вратите на линейката се отворили. Оттам изпаднали четиримата пътници – жена с новороденото си и съпругът й, които медицинският екип транспортирал от Мировяне, както и лекарката, оказала първа помощ на родилката.
След удара, с опасност за живота са 58-годишният шофьор на линейката, 55-годишната лекарка, 28-годишната жена и бебето, съобщиха от МВР. 38-годишният съпруг на родилката е с рана в областта на лявата предмишница и след преглед е освободен.
20-годишната водачка на „Ауди-то” не е пострадала. По случая е образувано досъдебно производство.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Цената на дизела в Германия падна под тази на най-бюджетния бензин E10 за първи път от март
Икономика |Правителството разработва пакет от 15 мерки във връзка с по-високите цени на горивата
България |Страдате от бърнаут? Опитайте да предефинирате успеха
Техники за успех |Историческа победа: Дара спечели Евровизия
България |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Бизнес |МВФ: Данъчните реформи на Гърция предлагат ценни уроци за други страни
Икономика |Бургас заяви амбиции да бъде домакин на „Евровизия“ 2027
България |Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |Български творци поздравиха Дара за успеха ѝ на „Евровизия“
България |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.