Старозагорският митрополит пострада при катастрофа

Общество

Митрополитът на Стара Загора Галактион катастрофира тази сутрин в квартал Злати дол на Симеоновград, съобщиха от областна дирекция „Полиция" в Хасково.

Владиката е настанен в болница със счупена ръка. Ранени са също шофьорът му, както и свещеник, който е пострадал по-сериозно.

Катастрофата е станала след 8.30 ч. тази сутрин. На излизане от Симеоновград мерцедесът на владиката изпреварвал камион, който в същото време предприел маневра за завой наляво.

На ранените беше оказана първа помощ в болницата в Харманли, след което се очаква да бъдат преместени в Стара Загора.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Преживяване, което клиентите ще запомнят
На днешната дата, 29 юли. Рождениците днес
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Изкуственият интелект е напът да унищожи кол центровете
Цитат на деня
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София