Тази вечер е грандиозният финал на "Под прикритие"

Тази вечер е грандиозният финал на Под прикритие

Хитовият сериал "Под прикритие" се готви за грандиозен финал. Проектът на Националната телевизия ще бъде закрит на специална галавечер в в Зала 1 на НДК от 20:30 часа на живо и в ефира на БНТ1.

Всички почитатели на “Под прикритие” ще видят на живо любимите си герои от всичките пет сезона на сериала. Феновете ще имат възможност да се срещнат с Ивайло Захариев, Захари Бахаров, Владимир Пенев, Мариан Вълев, Бойко Кръстанов, Йоана Темелкова, Силвия Петкова, Кирил Ефремов и Пламен Манасиев. По червения килим ще преминат и звездите, с чиито герои зрителите се разделяха драматично. Сред тях са Михаил Билалов, Александър Сано, Ирена Милянкова, Цветана Манева, Койна Русева, Теодора Духовникова, Снежана Макавеева, Явор Бахаров, Деян Донков, Христо Мутафчиев и много други пред погледа на хиляди зрители както в залата, така и пред екраните.

Веднага след галавечерта, от 21:30 часа ще бъде излъчен финалният епизод на криминалната поредица. Той ще бъде предаван едновременно в ефира на БНТ1 и в зала 1 на НДК.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

България на протест: Десетки хиляди изпълниха центъра на София и големите градове (СНИМКИ)
Д-р Стояна Нацева: Българката, която превръща човешката трансформация в стратегически ресурс за лидерство и бизнес
Полицията слага КПП-та на входовете към протеста в столицата
Откритие: Древни статуи пренаписват праисторията на човечеството
Кая Калас: Ако се мисли за ограничаване на украинските въоръжени сили, трябва да се помисли и за руските
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 1 до 7 декември
БНБ започна продажбата на стартови комплекти с евромонети
Как Испания преживя прехода от песети към евро и какви са поуките за България?