Бекъм, Snoop Dogg, Ноел Галахър в "Междузвездни войни" на...Adidas!

Реални знаменитости и измислени герой от „Межузвездни войни” се събират на едно място в рекламен филм на Adidas.

Във филма участват футболната звезда Дейвид Бекъм, рапърът Snoop Dogg и бившият вокалист на група „Оейзис” Ноел Галахър, пише campaignlive.co.uk.

Освен тях, в сцените са засени и германската футболна легенда Франц Бекенбауер, певицата Сиара, британската поп икона Йън Браун, канадския актьор Джей Баручел, групата Daft Punk и DJ Нийл Армстронг.

Филмът е създаден с партньорството на продуцентската компания на Джордж Лукас – Lucasfilm. Кадрите в него са реплика на някои от най-известните сцени от трилогията „Междузвездни войни”. Знаменитостите в тях се срещат с популярните герои от кинопоредицата Оби-Уан Кеноби, Хан Соло, C-3P0 и Чубака.

Действието се развива в нощен бар, 5 минути преди началото на мач от Световното по футбол. Звездите в човешки образ носят спортно облекло с марката Adidas.

Целият филм ще се завърти по британските телевизии на 12 юни, но двеминутна част от него вече беше пусната онлайн:

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 15 юли. Имен ден празнуват Владимир, Владимира, Влади, Владо
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 14 до 20 юли
Тръмп обяви оръжие за Украйна за милиарди и заплаши Русия с мита от около 100%, ако до 50 дни няма споразумение
България е сред най-засегнатите от климатичните промени държави в Европа
Преходът към еврото вече започна: Левовите банкноти в обращение намаляват с 6% от началото на 2025 година
Великите слушатели използват три думи, за да пробият защитната черупка на събеседниците си
Върховният съд на САЩ даде зелена светлина за закриване на министерството на образованието
ЕС се насочва към американските самолети, автомобили и бърбън в нови контрамерки срещу митата на Тръмп