Шотландска компания пусна бира от елха

ПР и събития

Шотландска пивоварна пусна на пазара бира от елха по древна викингска рецепта. Nollaig Festive Ale ще се превърне в чудесно допълнение към празничната трапеза, убедени са производителите от Williams Brothers Brewing Company.

Специфичният вкус е плод на натурален дестилат от елхови клонки, а не синтетични подобрители, което обяснява и високата цена на новия продукт.

Бутилка бира с елхов вкус се предлага за 13 лири. Това по никакъв начин не е възпряло потребителите и първата партида от 800 бутилки буквално е била разграбена. Окрилени от успеха, производителите зареждат масово магазините в Шотландия в момента с по-голямо количество от 10 хил. бутилки.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Не натрапвайте реклами, които никой не иска! Правете оферти, които не могат да игнорират
Чувствата, които мотивират служителите да бъдат продуктивни и да вършат най-добрата си работа
Френският вятър в AI платната на Европа
На днешната дата, 29 август. Рождениците днес
Цитат на деня
Над 22 000 ученици в България развиха умения по киберсигурност с подкрепата на Visa и „Заедно в час“
Цената на търпението без вода: „Топлофикация София” има план да подмени над 40 км тръбопроводи