Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|Политика за бисквитки
|Apple: Животът е възхитителен. Какво ще му дадеш от себе си?
„Не харесваме поезията, защото е симпатична. Обичаме да четем и пишем поезия, защото сме част от човешката раса. А човечеството е изпълнено със страст. Медицината, правото, бизнесът, инженерството - това са благородни стремежи, нужни, за да поддържаме живота. Но поезията, красотата, романтиката, любовта... Това са нещата, заради които оставаме живи. За да се справим с хората, със себе си или с живота, възникват вечните въпроси. Нека цитираме Уолт Уитман: Цял живот тези въпроси се завръщат отново и отново... За безкрайните влакове на безнадеждните... За градовете, изпълнени с глупци... Какъв е смисълът на този живот? Отговорът е: Ти си тук. Животът съществува. Също и идентичността. Могъщата постановка продължава и ти можеш да допринесеш към нея със стих. Какъв ще бъде твоят стих?”
Това се казва в новата красива реклама на Apple, която събира положителни отзиви в света на маркетинга. За добре изработена и измислена я признават много от наблюдателите в чужбина, включително руските рекламни автори на Adme.ru.
Видеото популяризира таблета iPad Air, който присъства във всичките му прекрасни кадри, заснети в различни места на земята - в Америка, Япония, Индия, Скандинавия, под водата. То вдъхновява чрез словата на гласа зад кадър и припомня на зрителя, че животът е възхитителен. Може да го видите след текста.
Рекламата се вписва в поредица от успешни кампании на Apple от Коледа насам, след като през миналата година компанията изгуби признанието, че винаги прави отлични маркетинг кампании, и си навлече критики с реклами на таблетите си, в които не вдъхновяваше, а по-скоро убеждаваше публиката, че те са нужни.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Apple избра Джон Тернус за наследник на Тим Кук
Компании |Тръмп: Извличането на иранския уран ще бъде дълъг и сложен процес
Свят |Времето: Жълт код за обилни валежи в половината страна
България |Думи и фрази, които подкопават вашия авторитет
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 20 до 26 април
Хороскоп |Думи и фрази, които подкопават вашия авторитет
Техники за успех |Барак и Мишел Обама няма да подновят многогодишния си договор с Netflix
Бизнес |Япония предупреждава за повишен риск от мегаземетресение след силния трус
Свят |Времето: Жълт код за обилни валежи в половината страна
България |На днешната дата, 21 април. Рождениците днес
На днешната дата |200-годишен съвет за това как да привлечете скептиците на своя страна
Техники за успех |Швейцария крие лично досие и информация за кървавата терористична атака на Олимпийските игри през 1972 г.
Свят |ADVERTORIAL
Българската Pontica Solutions се превърна в предпочитан партньор на световните финтех лидери
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
Коментари
Няма въведени кометари.