Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Политика за бисквитки
|BMW рекламира употребяваните си автомобили (видео)
Баварският автомобилен гигант BMW предприема интересна маркетинга маневра. Компанията рекламира във Великобритания възможностите на употребяваните си автомобили, предлагани от нея в серията Approved Used Cars.
Колите от тази серия се продават от BMW на по-ниска цена, с възможност за „гъвкави финансови решения” за хората, които нямат нищо против да бъдат втори собственик, стига да имат добра машина. Всяка от тези коли е тествана по различни схеми 120 пъти и се предлага с най-малко 12-месечна гаранция, с която ще бъде приета за ремонт независимо от навъртяния към момента на постъпването й за поправка километраж, посочва компанията.
Рекламна кампания на BMW на Острова популяризира употребяваните автомобили от серията, като показва впечатляващо, тъмно синьо BMW да маневрира с прецизност до сантиметри сред изложба на вази от китайски порцелан, без да събори нито една от тях.
Харесвате ли BMW?
Това е рекламата ни за деня. Вижте.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Испания одобри употребата на канабис за медицински цели
Свят |SpaceX определи дата за следващото изстрелване на Starship
Технологии |Френският премиер в оставка: Рискът от предсрочни избори намалява
Политика |Премиерът: Наблюдаваме целенасочени въздействия върху политическата среда, целящи нестабилност
Политика |Четвърт Век Съвършенство: Историята на Бова Кар и първото представителство на BMW в Бургас
Технологии | Технологии |Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
Наука и Здраве |"За нас боклукът е злато": Как мафията превърна Неапол в депо за токсични отпадъци
Общество |Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Наука и Здраве |Километрични опашки по бензиностациите и ограничения на покупките: Русия остава без гориво
Общество |Островът Ташироджима: Царството на котките
Любопитно |Цената на златото за първи път премина прага от 4 000 долара
Финанси |Борсов наблюдател: Нищо не може да спре възхода на Уолстрийт
Финанси | Коментари |Времето: Жълти, оранжеви и червени кодове за валежи в Северна България
България |ADVERTORIAL

Новоиздадените кредитни карти от Fibank са с още по-добри условия и атрактивни бонуси

Национална конференция за имотния пазар в еврозоната събира експерти, инвеститори и институции в София на 31 октомври

Коментари
Няма въведени кометари.