Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Пoлитикa зa пoвepитeлнocт
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|Политика за бисквитки
|Бионсе в гореща стая с червена рокля – прекалено секси за реклама през деня
Британският медиен регулатор Advertising Standards Authority (ASA) забрани дневното излъчване на телевизионна реклама на парфюма на Бионсе Heat, с участието на самата певица.
Рекламата ще бъде пускана по телевизията само след 19:30 ч., защото „въпреки, че не е обидна, е прекалено секси и през деня могат да я видят децата“, пише campaignlive.co.uk. ASA я забранява сред поредица от оплаквания на британски граждани, които не са доволни от това, че на моменти се вижда по-голямата част от бюста на поп-звездата.
Сюжетът на рекламата представя Бионсе легнала гола на маса за масаж, разтривайки се с ароматно масло, малко преди да излезе от горещата стая, облечена с провокативна червена рокля от шифон. Тя е дело на агенция Lairds and Partners. Можете да я видите тук.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Мотористи искат проверка за цените на "Гражданска отговорност"
Общество |Премиерът: Ще правя бюджета перо по перо, данъците остават без промяна
България |Кая Калас: ЕС трябва да преразгледа отношенията с партньорите, които подкрепят Русия и Иран
ЕС |Bloomberg: Тръмп е придобил многомилионен дял в японска верига за суши ресторанти
Свят |Автомобилната индустрия е в преход: Къде е мястото на България?
Автомобили |Цената на дизела в Германия падна под тази на най-бюджетния бензин E10 за първи път от март
Икономика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Звездите за бизнеса от 18 до 24 май: Повече търпение и поглед към дългосрочните хоризонти
Хороскоп |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Няколко големи столични квартала остават без топла вода за пет дни
Общество |На днешната дата, 18 май. Международен ден на музеите
На днешната дата |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.