Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Ключова дума
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Автори
|Бизнес
|Общество
|Лица
|Криейтив
|Класации
|Advertorial
|Техники за успех
|ЕС
|Мениджмънт
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Стил
|Туризъм
|Култура
|София
|Екран
|Банки
|Светска хроника
|Всичко от деня
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|Fractal Games
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Пoлитикa зa пoвepитeлнocт
|Икономика
|Политика за бисквитки
|Умна и полезна реклама от IBM
Няма нищо по-хубаво и ефективно от рекламата с практическа полза.
В това убеждава този интелигентен рекламен проект на IBM и агенция Ogilvy & Mather, Франция. Технологичната компания и рекламната агенция обединиха сили, за да създадат умни решения, които ще направят големи градове по света по-удобни за жителите им. Те монтираха външна реклама под формата на пейки, велосипедни рампи, навеси на спирки, които осигуряват подслон под дъжда.
Така се получи външна реклама, която трудно може да не бъде харесана или одобрена от почти всеки човек, във всяка възрастова категория и покупателна способност. Полезно за компанията, приятно за гражданите.
Вдигаме палец в знак на одобрение, наред с маркетинг наблюдателите по света, които поставят оценка на рекламната идея "6" по българските стандарти. Изпълнението според тях е отлично и с оглед на продължението на кампанията в интернет. За да създадат истински положителна промяна, IBM и Ogilvy направиха и сайт, където всеки може да сподели идеите си за подобряване на градската среда.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.