„Дейли Телеграф” пуска сайт за мода

Политика за бисквитки

Британският ежедневник „Дейли Телеграф” стартира най-новия си проект - сайт за мода fashion.telegraph.uk, придружен от впечатлавяща рекламна кампания.

Тя съдържа поредица от илюстрации, които показват на читателите как редакторите и модните експерти на „Дейли Телеграф” „шпионират” и „запечатват” най-добрите модни аксесоари и продукти за красота на улицата и модния подиум.

Печатните реклами на сайта са дело на агенция Adam & Eve, отбелязва campaignlive.co.uk. И ето как  изглежда една от тях:

Реклама Реклама "Дейли Телеграф"

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 25 юли. Имен ден празнуват Ана, Анна, Анка, Яна
Тръмп пред Асоциацията на кореспондентите: Шоуто трябва да продължи
Тръм разпореди пана пред Националния музей на американската история да предупреждават за „лоша информация“
Заради пожарите: Властите във Великобритания предупредиха туристите за опасността в популярни дестинации
Времето: Остава ветровито, вълнението на морето ще бъде около 3 бала
Държавният глава Илияна Йотова ще се кандидатира за президент
45 000 пътници ще използват новите три станции на третата линия на софийското метро
Сексуални посегателства: Асамблеята на Международния наказателен съд отстрани от длъжност прокурор на институцията