Пиян шофьор е блъснал автобус с българи в Македония

Микробус, управляван от пиян шофьор, е ударил автобус с 49 пътници от България на пътя Куманово - Крива паланка близо до село Страцин в Македония, съобщава електронното издание „Куманово нюз". Един човек е ранен, посочва агенция "Фокус".
47-годишен мъж изгубил контрол над автомобила си и навлязъл в насрещното движение, където се ударил в автобус с български туристи от Дупница, които се връщали от еднодневна екскурзия в Скопие.
Сред пътниците на автобуса няма пострадали. Пострадал е пияният шофьор, който е настанен със сериозни травми в кумановската болница.
След преживяния шок от катастрофата българските туристи чакали в продължение на няколко час друг автобус да пристигне от България и да ги върне по домовете им.
Полицейският тест за алкохол е показал наличие на 3.12 промила.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Затварят за ремонт Коринтския канал в Южна Гърция
Финанси |Басейнова дирекция за „Елените“: За покриването на дерето не е извършено съгласуване
Общество |Новоиздадените кредитни карти от Fibank са с още по-добри условия и атрактивни бонуси
Финанси | Advertorial |Борисов: Терзиев да дойде при нас с предложение, за да се реши кризата с боклука
Политика |Четвърт Век Съвършенство: Историята на Бова Кар и първото представителство на BMW в Бургас
Технологии | Технологии |Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
Наука и Здраве |"За нас боклукът е злато": Как мафията превърна Неапол в депо за токсични отпадъци
Общество |Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Наука и Здраве |Времето: Жълти, оранжеви и червени кодове за валежи в Северна България
България |Цената на златото за първи път премина прага от 4 000 долара
Финанси |Австралийско проучване показва как бактерия може да оцелее в космическите условия
Наука и Здраве |Четвърт Век Съвършенство: Историята на Бова Кар и първото представителство на BMW в Бургас
Технологии | Технологии |Островът Ташироджима: Царството на котките
Любопитно |ADVERTORIAL

Новоиздадените кредитни карти от Fibank са с още по-добри условия и атрактивни бонуси

Национална конференция за имотния пазар в еврозоната събира експерти, инвеститори и институции в София на 31 октомври

Коментари
Няма въведени кометари.