Принцесата на Монако се премести да живее в Швейцария

Принцесата на Монако се премести да живее в Швейцария

Принцеса Шарлийн от Монако се вижда с принц Албер само на официални събития, съобщава The Sun. Според вътрешен човек, принцеса Шарлийн от Монако сега „живее в Швейцария и вижда съпруга си само по предварителна уговорка“.

45-годишната кралска особа се среща с принц Алберт само за церемонии и предварително уговорени официални събития.

Въпреки информациите за строго установения график принцеса Шарлийн все пак прекара част от лятото на яхта с 65-годишния си съпруг и осемгодишните им близнаци Жак и Габриела. Но след това принцеса Шарлийн не се върна в двореца и се премести да живее в чужбина. „Алберт и Шарлийн вече са добри партньори и се редуват да се грижат за децата“, казва вътрешен човек пред германския вестник Bild.

Източникът добави, че Шарлийн е обещала да се върне в Монако по официални поводи и сега й е позволено да вижда децата си по-често. Преди това принцесата на Монако беше видяна в Милано без брачна халка, след като преди това опроверга слуховете за развод. неотдавна беше съобщено, че принц Албер от Монако е бил сниман със семейството си на прожекцията на филм.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 29 септември до 5 октомври
Караджов за искания подкуп от шофьори на Роби Уилямс: Случаят е срам и позор
Перник и останалите населени места, захранвани от язовир "Студена", са без вода
Мерц: Европа не е във война, но вече не е в мир с Русия
Джей Ди Ванс: Вървим към спиране на работата на федералното правителство
Тръмп и Нетаняху се договориха за план за прекратяване на войната в Газа, подкрепата на „Хамас“ е под въпрос
Уволнени са служителите от автомобилна администрация, взели подкуп от екипа на Роби Уилямс
Рапърът Снуп Дог ще бъде кореспондент на NBC на Олимпийските игри в Италия