Блъснаха 8-годишно дете на пешеходна пътека

Общество

8-годишно дете е блъснато на пешеходна пътека в Бургас, съобщиха от ОДМВР - Бургас.

Инцидентът е станал вчера около 15:55 ч. в бургаския комплекс "Славейков" до бл. 38 и 39, на пешеходна пътека при ясно време и суха пътна настилка.

Лек автомобил "Фолксваген Пасат" с бургаска регистрация, управляван от 44-годишния Ж.П. от Бургас, извършва "изпреварване" в района на пешеходна пътека и блъска пресичащото дете-пешеходец П.И., 8-годишен, от Бургас. Детето е с охлузване на гърба и лявата ръка, без опасност за живота. Момчето е прегледано и освободено за домашно лечение.

При друг инцидент по време на изпреварване 49-годишен бургазлия е блъснал три деца, пресичащи пешеходна пътека в Каблешково около 11:00 часа вчера. Едно от децата е на пет години и е получило повърхностни охлузвания. Другите две деца имат леки наранявания.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 21 февруари. Имен ден празнуват Евстати, Евстатия. Международен ден на майчиния език
Емил Кошлуков подаде жалба в съда срещу решението на СЕМ за генерален директор на БНТ
Времето: Значителни валежи от дъжд и сняг в Централна и Източна България
Тръмп налага глобални мита от 10 процента след решението на Върховния съд на САЩ
АПИ: Днес избягвайте магистрала Хемус, ако е възможно
Защо личният брандинг е важен за всяка професия?
Какво трябва да направите, за да задържите най-добрите си служители
Барселона ще отпуска по 400 евро безвъзмездни помощи за жилище