Джони Деп: Героят ми Джак Спароу има още много живот

ПР и събития

Актьорът Джони Деп заяви, че има още много живот пред героя му капитан Джак Спароу и че лентата „Карибски пирати" се подготвя за бъдещо продължение след премиерата на четвъртата част на фестивала в Кан, предава „Франс прес”.

„С капитан Джак чувствам че има много още да бъде направено", заяви 47-годишният американски герой.

Деп заяви, че докато продължават да идват сценарии и децата му продължават да се смеят на неговия герой-авантюрист, той не планира да се отказва от ролята.

„Започнах тайно да тествам характери върху децата ми, за да видя какви ще бъдат реакциите им", добави актьорът.

Джони Деп смята, че китаристът от „Ролинг Стоунс" Кийт Ричардс, който се появи като бащата на Спароу и анимационния скункс Пепе Ле Пю във филма са вдъхновение.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Какво се случва в Иран?
Тръмп настоява за „безусловна капитулация“, докато войната с Иран навлиза във втората си седмица
Холандският премиер заяви, че удари по Иран не са в съответствие с международното право
Компанията, която работи с Лейди Гага и Тейлър Суифт, се отказа от листване на борсата в САЩ
Неизвестно за известните: Ластичен клин от фабрика за кисело зеле прави сексуална революция в ските и киното
Евакуация от Близкия изток: Още 180 българи се прибират от Дубай
Исландия обмисля референдум за подновяване на преговорите за членство в ЕС
Времето: Слънчево и топло, но следобед ще се заоблачи