Обама ще отговаря на въпроси във Facebook

ПР и събития

Американският президент Барак Обама ще отговаря на въпроси в социалната мрежа Facebook, съобщи Белият дом, цитиран от Yahoo. На страницата си в мрежата, Белият дом информира, че Обама ще участва в събитие в компанията на съоснователя на Facebook Марк Зукърбърг и на главния изпълнителен директор Шерил Сандбърг с начален час 23,45 българско време на 20 април.

Тогава ще бъде извършен подбор на въпроси върху икономиката и иновациите, които ще бъдат предложени на американския държавен глава за отговор по време на директната сесия от Сан Франциско.

Обама, който в края на януари нарече Facebook едно от най-големите американски постижения по време на годишното си обръщение за състоянието на Съюза, се срещна с 26-годишния Зукърбърг и с други представители на бранша в Силиконовата долина през февруари по време на посещение в Калифорния. Президентът оповести в понеделник кандидатурата си за втори мандат през 2012, включително през страницата си във Facebook, където има около 19 милиона почитатели.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
Възход и спад в луксозните стоки: чанти и обувки губят популярност за сметка на бижутата
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Времето: След обяд над източните и планинските райони ще се заоблачи, а на места и ще превали