Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|Политика за бисквитки
|Co-branding: От джентълмени за джентълмени
Двама аристократи с традиции в лукса и качеството обединиха сили и фантазия в този специален проект за ценители, в резултат на което са факт два нови уникални продукта под знака „Made for Gentleman".
Джентълменството е споделена ценност между луксозните брандове Chivas Regal 12 Year Old и легендарната марка часовници BREMONT и е в основата на новата лимитирана серия на Chivas Regal 12 Year Old, чиято колекционерска кутия е създадена от BREMONT Watch Company. Дизайнът на опаковката отразява вниманието към детайла и изяществото на всеки елемент, за да предаде посланието за качеството и съвършенството, които изграждат характера на съдържанието в нея.

Нейната изработка е резултат от разглобяването на автентичен часовник на BREMONT и вплитането на съставните му части в един уникален дизайнерски продукт, какъвто неизменно е опаковката на CHIVAS REGAL.
Партньорството между двата луксозни бранда ражда и още един нов, уникален продукт – лимитирана серия механични часовници, вдъхновени от неповторимия дух и същност на CHIVAS REGAL. В корпуса на всеки хронограф от колекционерската серия “BREMONT CHIVALRY WATCH” е вграден елемент от дъбово дърво, a подписът на братята Джеймс и Джон Чивас, както и гербът на CHIVAS са гравирани на различни части от впечатляващото произведение. Часовниците от тази серия са само 12 и ще бъдат продадени на търгове в целия свят, а събраните средства ще бъдат дарени за различни благотворителни каузи.

Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Учени съживиха животно, прекарало 24 000 години в замразено състояние
Наука и Здраве |Германският финансов министър: Опасенията за недостиг на керосин са основателни
ЕС |Завръщането на древните семена: Наистина ли лимецът и спелтата са по-полезни от пшеницата и царевицата?
Наука и Здраве |Историята на Anthropic: От $0 до $800 млрд. за 5 години
Компании |Къде в Европа подкрепата за електромобилите е най-силна?
Автомобили |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Иран отново затвори Ормузкия проток
Свят |Времето: Облачно, ветровито и дъждовно
България |БНБ пуска нова възпоменателна монета за 150-годишнината от Априлското въстание
Общество |200-годишен съвет за това как да привлечете скептиците на своя страна
Техники за успех |Къде в Европа подкрепата за електромобилите е най-силна?
Автомобили |На фокус следващите седем дни: Уорш, преговори за мир и влошаване на икономическата среда
Икономика |Завръщането на древните семена: Наистина ли лимецът и спелтата са по-полезни от пшеницата и царевицата?
Наука и Здраве |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.