Най-щурите рекламни клипове за автомобили


Автомобилните производители са почитатели на екстремните предизвикателства – готови са на всичко, за да докажат предимствата на собствената си марка пред останалите. А с интернет и неговите колосални възможности да достига до милиони хора падна и последната преграда пред фантазията на криейтив отделите и маркетолозите в автомобилния бранш.

В поредицата, която стартираме днес, ще ви покажем някои от най-щурите видеоклипове за популяризирането на автомобилни брандове.

Chevrolet: Sonic във въздуха.

Chevrolet си остава един от най-големите американски производители, но и той като останалите търпи последствията на една, независеща от него диспропорция – конкуренцията, особено в областта на иновациите расте, а удареното от всякакви кризи напоследък потребление се свива. Като всяка друга компания в такава ситуация, автопроизводителят се насочва към мощен пиар и нещо, което да накара да се вдигне шум около марката при пускане на нов модел. Как се постига това? Очевидно чрез рекламен трик в интернет. И ето малкият Sonic се издига във въздуха на 3000 м. височина.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Американски алпинист постави рекорд за най-бързо изкачване на връх Еверест
Инцидент в Запорожката АЕЦ поражда опасения за безопасността
САЩ засилват натиска върху Европа за отбраната, НАТО търси доверие в Азия
Започва изплащане на помощи след наводненията, съобщи министър Ефремова
Франция настоява за спешно заседание на Съвета за сигурност на ООН за ситуацията в Ливан
Над 400 ареста във Франция след бурни празненства за триумфа на ПСЖ в Шампионската лига
Разпространението на ебола в ДР Конго е „дълбоко тревожно“, предупреждава MSF
Колумбия гласува на президентски избори, които може да предефинират отношенията със САЩ