Скарлет Йохансон и Disney постигнаха споразумение по делото за "Черната вдовица"
Скарлет Йохансон и Walt Disney са постигнали извънсъдебно споразумение по делото, в което холивудската звезда обвини медийния гигант в нарушаване на договора й с премиерата на филма "Черната вдовица" едновременно по кината и в стрийминг платформата Disney+, предаде Си Ен Би Си.
Условията по споразумението между Йохансон и Disney не бяха оповестени.
"Много се радвам, че успяхме да постигнем взаимно споразумение със Скарлет Йохансон относно "Черната вдовица", заяви в изявление председателят на Disney Studios Алън Бергман.
"Оценяваме нейния принос към киновселена на Marvel и очакваме с нетърпение да работим заедно по редица предстоящи проекти", добави той.
Йохансон заведе дело срещу Disney през юли, твърдейки, че й е било обещано, че лентата ще получи ексклузивен дебют в кината за приблизително 90 до 120 дена преди да дебютира в Disney+. Според нея по този начин възнаграждението ѝ, базирано до голяма степен на продажбите на билети, е било нарушено заради двойната премиера.
"Щастлива съм, че успяхме да изгладим различията си с Disney. Изключително горда съм с работата, която свършихме заедно през годините. Очаквам с нетърпение да продължим нашето сътрудничество през следващите години", коментира холивудската звезда.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Rolls-Royce сключи сделка за изграждане на малки ядрени реактори в Швеция
Компании |Президентът на FIFA посети съблекалнята на Иран и подкрепи играчите
Спорт |Крахът на социалния консерватизъм и опасностите пред Европа
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Компании |Цитат на деня
Цитат на деня |"Уникредит Булбанк" и Банка ДСК държат най-много от парите на държавните институции
България | Advertorial |Русия пуска свой колайдер
Свят | Advertorial |Коренна промяна на валутния пазар
Финанси | Advertorial |Samsung създаде микро карта с памет от 256 GB
Технологии |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.