Дестинацията на звездните колеги

Job Мениджър

В Силвър Стар чертаят бъдещето на индивидуалната мобилност

Светът на автомобилите винаги е бил вълнуващ за всеки млад професионалист, желаещ да даде летящ старт на кариерата си. Не само заради високите скорости, но и заради досега с иновации и световно ноу-хау, които предоставя. През последните няколко години този сектор преминава през най-голямата трансформация, случвала се някога от изобретяването на първия автомобил от Карл Бенц до наши дни. С Benz Patent-Motorwagen се заражда светът на индивидуалната мобилност, а с него и нуждата от квалифицирани специалисти, които да се грижат за автомобилите.

Развитие чрез иновации

Технологичният прогрес, електрификацията и развитието на изкуствения интелект обуславят повече от всякога нуждата от експерти в различни области, казват от Силвър Стар, най-динамичният автомобилен дистрибутор в България. Компанията представлява марките Mercedes-Benz, Setra, FUSO и INEOS Grenadier на нашия пазар.

Звездни асистенти, специалисти в областта на директните продажби, ръководители на екипи в сервизите, автомонтьори и продуктови експерти са само част от най-търсените професии в компанията в момента. Позициите дават обширен поглед над един от най-бурно преобразяващите се бизнес сектори, достъп до нови технологии, разработки и дигитални продукти, а заедно с това и перспективи за надграждане на професионалните компетентности в крак с времето.

Силвър Стар дава възможност за професионално развитие на желаещите да влязат в света на автомобилите и да бъдат част от трансформацията му. Само за няколко години от началото на своята дейност през 2017 г. генералният дистрибутор на Mercedes-Benz у нас се утвърди като стабилна компания, отговорен работодател и сигурен партньор. Над 450 професионалисти отговарят за целия спектър от услуги, свързани с продажбата и следпродажбеното обслужване на нови и употребявани леки, лекотоварни и товарни автомобили и автобуси за частни и бизнес клиенти.

Дестинация на успеха

За Силвър Стар успехът не е крайна точка, а всекидневно пътуване. В ДНК-то на компанията от Ден 1 е духът за промяна, непрестанното търсене на нови възможности и подобряването на ефективността в работните процеси. Споделянето на общи ценности и страстта към автомобилите обединява екипа.

Компанията развива дейност в четири различни града – София, Пловдив, Варна и Бургас, но екипът работи в една обща екосистема, в която обменя знания, опит и идеи, преодолява трудностите заедно и празнува успеха също заедно. Така всички заедно чертаят бъдещето на индивидуалната мобилност и задават посоката напред чрез иновации, които учат и прилагат всеки ден, независимо дали става въпрос за леки автомобили или камиони, за техническо обслужване или софтуерен ъпдейт, за резервни части или лайфстайл аксесоари.  

Енергия за промяна

В първите години от създаването си компанията преминава изключително динамично през различни предизвикателства. Константа обаче остава сигурната работна среда, а тя води и до категорични резултати – 6 поредни години Силвър Стар бележи двуцифрен ръст на оборота и продажбите. 

2023 година отвори още една нова страница за компанията с откриването на изключително модерния мултифункционален комплекс в София. Реализирането на проекта се превръща в еталон в света на генералните дистрибутори на Mercedes-Benz. Концепцията за комплекса е базирана на усещане за уют у клиентите, но и у служителите. Те са най-ценният капитал на компанията и за тях това е повече от работно място, тук прекарват голяма част от деня си. Затова за тяхното удобство са предвидени споделени зони за хранене и отдих, освежаващи напитки, фитнес зала със съблекални и душове, служебен транспорт и паркинг. Така новият дом, както го наричат, дава и нова енергия на екипа за растеж.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Властите в САЩ са установили риск от пукнатини във фюзелажа на самолети от модела Boeing 737 Max
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Метрото до столичния квартал "Левски Г" тръгва на 15 август
Учени от Съединените щати направиха уникални наблюдения на повърхността на Слънцето
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
25 безполезни, но много любопитни факти
Иран постави нови условия за отварянето на Ормузкия проток
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
Спор с медиите: Тръмп заплаши с дълги присъди разпространителите на новини за недостиг на боеприпаси в САЩ
Унгария очаква рестарт на АЕЦ „Пакш“, след като нивото на Дунав започна да се покачва
Продажби на оръжие и кибератаки: Властта на лидера Ким Чен Ун докара „неочаквани“ 22 млрд. долара в Северна Корея
Япония подготвя отговор на намерението на Русия да кръсти остров от Курилите на легендарния шпионин Рихард Зорге
Иран постави нови условия за отварянето на Ормузкия проток
Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
Шефът на Palantir Алекс Карп нарече AI индустрията „марксистка“
NASA сглоби кораба „Орион“ за първия етап от пътуването до Луната
Руски въздушни удари около Киев убиха трима души, Зеленски е на знакова визита в Сърбия
В Нидерландия купуват все повече електромобили заради данъчното облагане
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
Зеленски: Готови сме за преговори във всякакви формати и очакваме Уиткоф и Къшнър да бъдат активни
Кувейт обсъжда с други държави от Персийския залив изграждането на петролопровод, който да заобиколи Ормузкия проток
САЩ разполагат система за противоракетна отбрана в Израел след атаката на Иран
Нов център за лични документи отваря врати в София
Всички инвестират в AI, но почти никой не печели от него. Каква е причината?
Продажбата на евро от САЩ в подкрепа на йената е изненадала Европейската централна банка