Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Модел на Хюндай с максимална оценка за безопасност

Новото поколение Hyundai Santa Fe получи максималната оценка от пет звезди от независимата организация за оценяване на автомобилна безопасност Euro NCAP. Оценките му във всичките четири категории изпитания го правят един от най-сигурните автомобили, подлагани на тези тестове, и лидер в сегмента.
В категорията "възрастни пътници" моделът постигна резултат от 96%, като арбитрите са присъдили максимален брой точки за успешно преодоляване на изпитание със странична бариера благодарение на добрата защита във всички зони на купето. В категорията „пътници деца“ новото поколение Santa Fe получава 89%, а характеристики като електронната стабилизираща програма му донесоха 86% за „асистиращи системи за безопасност“.
Новото поколение Santa Fe е първата кола на компанията, снабдена с активен преден капак. В случай на сблъсък с пешеходец, капакът се вдига, за да осигури по-голямо поглъщане на удара, допринасяйки за намаляване на възможността за сериозни наранявания. Тази функция допринесе за оценката на новото поколение Santa Fe от 71% в категорията „безопасност на пешеходците“.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Емоционалният брандинг вече не е достатъчен. Функционалната лоялност е на мода
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 13 август. Рождениците днес
На днешната дата |Гърция обмисля допълнителен данък върху имотите, които не се ползват
България |Сталоун няма да участва в нов филм за младите години на култовия му герой Рамбо
Бизнес |Китай създава чрез сливане най-голямата корабостроителна компания в света
Икономика |Гърция обмисля допълнителен данък върху имотите, които не се ползват
България |Сталоун няма да участва в нов филм за младите години на култовия му герой Рамбо
Бизнес |Емоционалният брандинг вече не е достатъчен. Функционалната лоялност е на мода
Маркетинг |На днешната дата, 13 август. Рождениците днес
На днешната дата |Кристиано Роналдо се сгоди за приятелката си сред 10-годишна връзка и пет деца
Спорт |Изненада: Истината за КТБ
Банки | Advertorial |Принц Хари и Меган Маркъл подновиха договора си с Netflix
Бизнес |

Коментари
Няма въведени кометари.