Обявиха херцогинята на Кеймбридж за най-красивата британка
Съпругата на принц Уилям Катрин е най-хубавата британка. Това посочи допитване на вестник „Дейли Експрес” на Острова. Естествената красота на младата майка на бъдещия престолонаследник принц Джордж е била оценена от участниците по-високо от тежкия грим на редица знаменитости във Великобритания.
Две трети от анкетираните дами са определили Кейт като самото съвършенство. Почти толкова мъже са съгласни с това. Смята се, че херцогинята има постижима красота, на която жените чувстват, че могат да подражават, коментира модният редактор в изданието Клеър Брейфорд. "Тя носи малко грим, само загатната очна линия, устните й са в естествен цвят. Дори за сватбата си не използва гримьор и заложи на собствените си умения", обяснява Брейфорд. "Косата й винаги е безупречна, с лъскави къдрици. Прилича повече на звезда, но красотата й е класическа и постижима".
В класацията на най-красивите известни жени в Обединеното кралство висока оценка получават още певицата Шерил Коул и актрисата Мишел Кийган. 40% от жените признават, че харесват опушения грим на очите на Коул, а почти една четвърт иска тенът им да е като на Мишел.
Комплиментите, които най-много се харесват жените, са за красива коса и усмивка, както и за свеж тен на лицето. Освен това много от тях честно посочват, че обичат да чуват одобрителни клаксони от минаващите коли.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Как да разберете дали сте оставили добро първо впечатление?
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 24 юли. Имен ден празнува Христина
На днешната дата |Заради мравки в храната: Собственикът на ресторант с две звезди Michelin е изправен пред затвор
Свят |Без скъпите бижута: Галерия „Аполон“ в Лувъра отново отвори врати след обира през есента
Свят |Ferrari пуска на търг първия си електрически автомобил за 1,1 милиона долара
Автомобили |Как да разберете дали сте оставили добро първо впечатление?
Техники за успех |На днешната дата, 24 юли. Имен ден празнува Христина
На днешната дата |Институт на Бил Гейтс: Пикът на заразата в България ще е точно след 2 седмици
COVID-19 |Заради мравки в храната: Собственикът на ресторант с две звезди Michelin е изправен пред затвор
Свят |В първия ден от новата година София осъмна при -15 градуса
България | Advertorial |8 разлики между истинските и токсичните приятели
Техники за успех | Advertorial |Сирия: Турция удари с артилерия и кюрдските милиции
Русия нападна Украйна | Advertorial |ADVERTORIAL
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Коментари
Няма въведени кометари.