Филм на Marvel оглави боксофиса у нас


Най-новият филм по комиксите на Marvel оглави боксофиса у нас. "Тор: Светът на мрака" е гледан от 32 216 зрители и има 338 428 лева приходи за първите три дни на екраните в България.

Веселата южноафриканска триизмерна анимация "Кумба" е на втора позиция, гледана вече от 13 135 зрители и 117326 лева за първите десет дни на големия екран у нас.

На трето място в топ 10 е "Невъзможно бягство" със Силвестър Сталоун и Арнолд Шварценегер. Екшънът събира 22 798 зрители и 172 267 лева приходи за десетте дни на големия екран.

Четвърти по ред в топ 10 е "Облачно, с кюфтета 2: Отмъщението на огризките", който вече месец е на екраните в страната. Филмът отчита 40 104 зрители и 350 516 лева приходи.

На пета позиция е "Гравитация", пише БТА. Околоземно орбиталното приключение на Сандра Бълок, заснето под режисурата на Алфонсо Куарон, е с 41 685 зрители и 429 892 лева от билети.

На шесто място е "Надцакването". Хазартният екшън с Джъстин Тимбърлейк и Бен Афлек е вече месец и половина по екраните у нас и отчита 54 572 зрители и 404 661 лева приходи от тях.

На позицията си от миналата седмица – седма, остава "Въпрос на време". Едновременно фееричният и реалистичен филм вече е гледан от 10 617 души и има 87 026 лева от билетите им.

Българската премиера от миналия уикенд - "Вяра, любов и уиски", застана на 8 място. Филмът с Явор Бахаров, Валери Йорданов, Лидия Инджова и македонската актриса Ана Стояновска, който излиза на големия екран с награди от фестивали в чужбина, е гледан от 2212 зрители и има 12 720 лева за първите три дни на екран.

Девети след миналия уикенд по зрителски интерес е хорърът "Кери", създаден по едноименната книга на Стивън Кинг и римейк на филма от 1979 година на Брайън Де Палма. За 17-те дни на екран у нас филмът, показващ свръхестествените способности на едноименната героиня, е гледан от 15 108 зрители и има 106 128 лева приходи.

На десета позиция е "Коза Ностра". Филмът, който съчетава умело мафиотската комедия и гангстерския екшън, е вече с 54 618 зрители и 411 209 лева приходи за двата месеца на екран. В лентата участват Томи Лий Джоунс, Робърт Де Ниро и Мишел Пфайфър.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Спор с медиите: Тръмп заплаши с дълги присъди разпространителите на новини за недостиг на боеприпаси в САЩ
Унгария очаква рестарт на АЕЦ „Пакш“, след като нивото на Дунав започна да се покачва
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Иран постави нови условия за отварянето на Ормузкия проток
Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
Шефът на Palantir Алекс Карп нарече AI индустрията „марксистка“
Продажби на оръжие и кибератаки: Властта на лидера Ким Чен Ун докара „неочаквани“ 22 млрд. долара в Северна Корея
Япония подготвя отговор на намерението на Русия да кръсти остров от Курилите на легендарния шпионин Рихард Зорге
Руски въздушни удари около Киев убиха трима души, Зеленски е на знакова визита в Сърбия
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
Зеленски: Готови сме за преговори във всякакви формати и очакваме Уиткоф и Къшнър да бъдат активни
Кувейт обсъжда с други държави от Персийския залив изграждането на петролопровод, който да заобиколи Ормузкия проток
Пица, паста, протеини и картофи – как италианските деца станаха толкова затлъстели
До 7,15% годишна доходност: Румъния привлича спестяванията на гражданите с нови държавни облигации
САЩ разполагат система за противоракетна отбрана в Израел след атаката на Иран
"ЕМКО": Изключва се човешка грешка за взривовете във военния завод край Трявна
Севернокорейска хакерска група разработва инструменти с изкуствен интелект за кибератаки
Нов център за лични документи отваря врати в София
Всички инвестират в AI, но почти никой не печели от него. Каква е причината?
Продажбата на евро от САЩ в подкрепа на йената е изненадала Европейската централна банка
NASA сглоби кораба „Орион“ за първия етап от пътуването до Луната