Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Пoлитикa зa пoвepитeлнocт
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|Политика за бисквитки
|10-те най-смешни реклами на всички времена 2
Някои реклами предизвикват усмивка. На други, зрителите се радват в продължение на години, казват от AdWeek. Електронното издание за кампании и реклама съставиха списък с най-смешните филмчета в историята
Днес ви представяме втората част от класацията им с останалите четири реклами в Топ 10:
4. Reebok - "Terry Tate" (2003).
В този спот за Reebok, излъчен в рекламното време на финала на американската футболна купа SuperBowl, героят Тери Тейт “linebacker” идва на помощ в офиса, за да се справи с всички несправедливости, които се случват там.
3. Cadbury - "Gorilla" (2007).
Реклама с животно и идея, казват от AdWeek. Сюжетът: Горила е транспортирана в състояние на тържествена еуфория на фона на песента на Фил Колинс “In The Air Tonight”. Когато наближава солото си от барабани, звярът се впуска в действие. Рекламата е на агенция Fallon и дава нов живот на марката Cadbury. Песента става хит.
2. Wendy's - "Where's the Beef?" (1984).
Легендарен спот. Героите – упорита група баби – търсят месото в бургера. Създадена е от двама гиганти в областта на комедийната реклама – копи райтър Клиф Фрийман и режисьор Джо Сидълмейър. Агенция: Dancer Fitzgerald Sample.
1. John West Salmon - "Bear" (2000).
Едно от най-гледаните видеоклипчета в мрежата на всички времена. Това, което започва като документален филм за риболова на големите горски мечки прераства в сложно и забавно бойно изкуство. Агенция: Leo Burnett.
Рекламата можете да видите тук.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Джон Траволта изненадващо получи почетната награда „Златна палма“ за цялостно творчество
Любопитно |Ирак е изнесъл едва 10 млн. барела петрол през Ормузкия проток през април
Енергетика |МВФ: Данъчните реформи на Гърция предлагат ценни уроци за други страни
Икономика |Японската ANA е най-силната авиокомпания в света
Компании |Турция предлага изграждането на военен тръбопровод за гориво към Румъния през България
Свят |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Бизнес |Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Свят |Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Абровски определи като "тирания" отношенията между производители и търговски вериги
Бизнес |Унищожават 859 кг био храни от склад в София заради манипулиране на сроковете на годност
Политика |Демерджиев посочва икономическата престъпност сред приоритетите на МВР
Политика |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.