Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Политика за бисквитки
|Токуда Банк с ново лого
Стилизирана японска хризантема е в центъра на ново лого, промяната е израз на корпоративните ценности на Токуда Банк АД. Новият знак е начало на цялостна кампания за усъвършенстване на комуникацията, модернизиране на офисите и създаването на по-стилни и приятни условия за работа с клиентите, съобщават от компанията
Зелената хризантема с осем листа („Кику” на японски), която е водещият визуален образ в логоо, е символ на дълголетие и подмладяване; цифрата 8 означава просперитет и богатство, а погледната от друг ъгъл – безкрайност. Това е и своеобразно ново начало на дългогодишните коректни взаимоотношения, които банката има със своите клиенти. В посланието към тях институцията залага на коректност, яснота и прозрачност.
„Нашата основна цел е да достигнем до по-голяма аудитория от клиенти – частни лица, както и представители на малкия и среден бизнес, и да покажем, че да работиш с банка не винаги е съпроводено с трудности. Искаме да наложим в банковия сектор един бранд, взел най-доброто от източните традиции и западните тенденции. За Токуда Банк АД всеки клиент по свой начин е ценен. В подхода си сме коректни, работата ни е прозрачна, условията – ясни, без дребни шрифтове и бележки под черта. Ние сменяме стария си бранд, като представяме ново, изчистено лого, символ на японската традиция, ценност, морал и силен характер.”, коментира Мария Шейтанова, член на Управителния съвет и изпълнителен директор на банката.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Творба на Банкси е открадната от галерия за 36 секунди
Любопитно |Колумбия иска глобални стандарти за защита на домашните любимци в самолетите
Общество |Китай забрани на компаниите да купуват AI чипове от Nvidia
Бизнес |„България Хели Мед Сървиз“ става част от системата за спасяване при авиационни произшествия
Политика |Технополис започва да приема предварителни поръчки за новите модели iPhone 17
Технологии | Advertorial |5-минутно упражнение може да удължи вашия живот и да ви направи по-успешни
Техники за успех |Politico: България и още 5 страни от ЕС блокират предложения на ЕК за санкции срещу Израел
ЕС |Смятана за изгубена от 400 г. картина на Рубенс е открита в имение в Париж
Свят |Жителите на София ще могат да следят градския транспорт в реално време
Общество |Фон дер Лайен обещала на Тръмп ЕС по-бързо да спре да купува руски петрол и газ
Свят |На днешната дата, 17 септември. Вяра, Надежда, Любов. Празник на София
На днешната дата |Естония започна строителство на мащабни отбранителни съоръжения до границата с Русия
Свят |Зеленски обяви ръст на учителските заплати и студентските стипендии въпреки войната
Свят |

Коментари
Няма въведени кометари.