Трейлър на деня: Дракони и закани в „Игра на тронове“


"Ланистър, Баратеон, Старк, Тирел - те са само спици в колело. Този е най-отгоре, после онзи, отново и отново колелото се върти, смачквайки тези на земята. Аз няма да спирам колелото. Ще го разбия".

В това се заканва Денерис Таргариен (Емилия Кларк) в новия трейлър на хитовия сериал на HBO "Игра на тронове". В Съединените щати от 12 април предстои излъчването на последния му пети сезон. Клипът показва битки, дракони, зимата явно все още предстои за Джон Сноу.

Трейлърът беше представен в Америка по време на дългоочакваната пролетна конференция на Apple в Сан Франциско, където HBO представи нова стрийминг услуга HBO Now. Клипът може да бъде свален в iTunes. На конференцията стана ясно, че HBO и Apple са партньори. 

Ети и видеото. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Шефът на Microsoft за изкуствения интелект: Само биологичните същества могат да бъдат съзнателни
Футболната звезда Роналдо се обяви за по-известен от Тръмп и поиска лична среща с него
Борисов: Държавата смята да поеме ръководството над „Лукойл” с назначаване на особен управител
Унгарският премер Орбан ще предложи на Тръмп сделки с втечнен природен газ и ядрено гориво от САЩ
Кинозвездата Анджелина Джоли мина границата на Украйна пеша, властите задържаха бодигарда ѝ
Акционерите на Tesla одобриха пакета за възнаграждение на Мъск от 1 трилион долара
Ново изследване променя представите ни за древната пътна система на Рим
Gunvor се отказва от сделката за международните активи на "Лукойл"