WHISKEY JOURNEY: Изгряващото събитие на уиски културата

Цитат на деня

На 7 и 8 декември хотел „Хилтън", София, ще бъде домакин на неповторимото събитие Whiskey Journey. Концепцията му е вдъхновена от историята на уискито и включва вълнуващи герои от миналото и бъдещето. Водещи световни брандове като Balvenie, Glenmorangie, The Singleton, Ardbeg, Johnnie Walker, Glenfiddich, Brown-Forman, Monkey Shoulder, Bushmills и други ще представят своите международно признати уиски вкусове. Посетителите ще имат възможност да се докоснат и до изключителни колекционерски издания, част от тях предоставени от The Whisky Shop.

Специално подготвената програма включва ексклузивни майсторски класове с международно признати експерти. Участниците ще научат тънкостите в производството на уиски, ще разберат как се създават различните вкусови профили и ще разкрият тайните на едни от най-добрите дестилерии в света.

Събитието е преживяване в света на уискито както за опитни колекционери, така и за начинаещи ценители, които тепърва откриват неподражаемите уиски вкусове.

Билети за събитието могат да бъдат закупени ТУК.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Еврокомисията започва мащабна кампания за наемане на експерти за Службата по изкуствен интелект
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Брюксел разследва внос от Балканите за предполагаемо заобикаляне на митата върху китайски стоки
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
Милиони безработни и криза за таланти - защо работодателите не намират хора, а много млади висшисти трудно започват кариерата си?
Тестът с вестник на Уорън Бъфет, който може да спаси мениджърите от фатална грешка
Времето: Посрещаме август със слънце, вятър и високи температури
ЕЦБ прогнозира ускоряване на растежа на възнагражденията в еврозоната до 2027 г.
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)